یک چت روم

به یک چت روم بهترین چت روم رایگان ایران، پورتال دوستی و سرگرمی ها خوش آمدید.

با استفاده از پیام های فوری در چت روم و  استفاده از شبکه اینرنت شما می توانید تا ارتباط فوری بین دو کامپیوتر در هر نقطه ی جهان بر قرار کنید.

پیام رسانی فوری
پیام های فوری ( IM یا IMing ) یک سرویس است که به کاربران اجازه می دهد تا پیامهای متنی ، عکس ها، فایل ها، و چت تصویری زنده با چت صوتی را به شخصی که با اون چت می کنید انتقال می دهد. یک چت روم یک راه برای برقراری ارتباط با دوستان و دیگر افرادی که شما می شناسید در میان نوجوانان و همچنین بسیاری از بزرگسالان بسیار محبوب است.

چت روم بسیار شبیه به پیام های فوری (IM) ، اما به جای ارتباط یک به یک، کاربران بعد از ورود به چت روم و برقراری ارتباط با چندین نفر تنها با نام روی صفحه نمایش خود شناخته می شود . با ارسال پیامهای تایپ شده به اتاق تمام کاربران متصل قادر به خواندن و پاسخ دادن به پیام ها هستند .

در چت روم موضوعات متعدد برای انتخاب وجود دارد. از قبیل : سرگرمی, فوتبال, ورزش, مسائل اجتماعی, مسائل علمی و مسائل مربوط به سلامت.

پنجره چت روم یک در واقع ترکیبی از افرادی است که آنلاین هستند که هر کدام بر اساس مشخصات خود که در ثبت نام وارد کرده اند شناخته می شوند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>