عسل چت

چت آنلاین ممکن است به هر نوع از ارتباطات از طریق اینترنت ارائه می دهد که در زمان آنی انتقال پیام های متنی از فرستنده به گیرنده فرستاده میشود. پیام های چت عموما به منظور پاسخ سریع شرکت کنندگان است. بدین ترتیب، یک احساس شبیه به یک مکالمه ایجاد می شود، چت متمایز از دیگر اشکال ارتباطات مبتنی بر متن آنلاین مانند انجمن ها و پست الکترونیک است. سایت چت ما ممکن است ارتباطات نقطه به نقطه و همچنین ارتباطات چند طرفه از یک فرستنده به بسیاری از گیرنده ها است و چت صوتی و تصویری، آدرس، و یا حتی ممکن است ویژگی های یک وب سرویس کنفرانس داشته باشد .

چت آنلاین در یک تعریف دقیق تر ممکن است در درجه اول هر کاری مبتنی بر متن یا مبتنی بر تصویر (وب کم)، یک به یک و یا یک به چند (چت گروهی) (به طور رسمی به عنوان کنفرانس همزمان نیز شناخته می شود)، با استفاده از ابزارهایی از قبیل اینترنت پرسرعت ، اینترنت رله چت (IRC)، talkers و احتمالا لجن. بیان آنلاین و … کلمه چت از چت میاید که به معنی “گفتگوی غیر رسمی” است. چت روم آنلاین شامل برنامه های کاربردی مبتنی بر وب است که اجازه می دهد ارتباطات اغلب به طور مستقیم ، اما ناشناس بین کاربران در یک محیط چند کاربره صورت گیرد. وب کنفرانس یک سرویس خاص (آنلاین)، که اغلب به عنوان یک سرویس به فروش می رسد، میزبانی وب سرور کنترل شده توسط فروشنده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>