من چت میخوام

چت روم من چت میخوام یا راز چت ، بخشی از یک وب سایت، یا بخشی از یک سرویس آنلاین مانند مختلط است، که محل برگزاری جوامع کاربران با منافع مشترک برای برقراری ارتباط به طور همزمان را فراهم می کند. به کاربران برای ارسال پیام اجازه می دهد و  ظرفیتی برای پیام ها وجود ندارد. چت روم مختلط نیازی به هیچ گونه نرم افزار خاص ندارد و کسانی که آدرس چت روم را گم میکنند و بعد ساعت ها به دنبال آن میگردند میتوانند با دانلود برنامه به راحتی و با یک کلیک وارد شوند.
در داخل چت روم راز چت، به طور کلی یک لیست از کاربران آنلاین است، که شما متوجه میشوید شخص دیگری داخل چت روم وجود دارد. با چت کردن کاربران پیام ها در عمومی نمایش داده میشود . این پیام تقریبا بلافاصله در منطقه عمومی قابل مشاهده است و بعد از آن کاربران دیگر به آن پاسخ می دهند. همچنین کاربران می توانند وارد اتاق های چت شوند و فقط به خواندن پیام ها بدون ارسال هیچگونه پیامی مشغول شوند.

از آنجا که پیام هایی که در چت روم ارسال میشود به خود به خودی و فورا قابل مشاهده هستند، پتانسیل برای سوء استفاده، که ممکن است عمدی یا غیر عمدی باشد وجود ندارد.

سایت های مختلف مانند چت روم یاهو، ارائه دهنده دایرکتوری از سایت های چت است. از جمله دیگر چت روم ها میتواند به جوامع MSN اشاره کرد. چت روم کلوب نیز یکی از این چت روم هاست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>